Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F32011CLT
Tono Tono
Maori
3595844Ataata 416F32011CLTCTS Electronic Components
416F32011CLT
  • Tau Wae
    416F32011CLT
  • Whakaahuatanga
    CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT
  • Tauira ECAD
  • Momo
    MHz Crystal
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Raupapa
    416
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Aratau Mahi
    Fundamental
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakanui i te kaha
    12pF
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±10ppm
  • Te Tautanga Mahinga
    ±10ppm
  • Rautanga
    32MHz
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    200 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    32MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead