Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F384X2ATR
Tono Tono
Maori
5763575Ataata 416F384X2ATRCTS Electronic Components
416F384X2ATR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    416F384X2ATR
  • Whakaahuatanga
    CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Tae Mahi
    -10°C ~ 60°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakanui i te kaha
    6pF
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±15ppm
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm
  • Rautanga
    38.4MHz
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    200 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    38.4MHz ±15ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead