Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F40613CSR
Tono Tono
Maori
5226538Ataata 416F40613CSRCTS Electronic Components
416F40613CSR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    416F40613CSR
  • Whakaahuatanga
    CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakanui i te kaha
    Series
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±10ppm
  • Te Tautanga Mahinga
    ±30ppm
  • Rautanga
    40.61MHz
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    100 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    40.61MHz ±10ppm Crystal Series 100 Ohms 4-SMD, No Lead