Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 520R25HT19M2000
Tono Tono
Maori
5804906Ataata 520R25HT19M2000CTS Electronic Components
520R25HT19M2000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    520R25HT19M2000
  • Whakaahuatanga
    OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3V
  • Momo
    TCXO
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Raupapa
    520
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    Clipped Sine Wave
  • Tae Mahi
    -10°C ~ 60°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Mahinga
  • Te Tautanga Mahinga
    ±2.5ppm
  • Rautanga
    19.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    2mA