Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > 73L7R22F
Tono Tono
Maori
2967603Ataata 73L7R22FCTS Electronic Components
73L7R22F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
8000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    73L7R22F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    73L7
  • Tuhinga
    220 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film