Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > 744C083103GP
Tono Tono
Maori
4115112Ataata 744C083103GPCTS Electronic Components
744C083103GP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
8000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    744C083103GP
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 10K OHM 2012
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    744
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    10k
  • Mana Ma te Mea
    125mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2012, Concave, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Te maha o nga toka
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals