Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > 752103222GP
Tono Tono
Maori
6091046Ataata 752103222GPCTS Electronic Components
752103222GP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    752103222GP
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 10SRT
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Raupapa
    752
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    2.2k
  • Mana Ma te Mea
    160mW
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    10-SRT
  • Ētahi Ingoa
    752-103-2.2KPBK
    752103222GPB
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    5
  • Te maha o nga toka
    10
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT