Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > 767161680GP
Tono Tono
Maori
2108077Ataata 767161680GPCTS Electronic Components
767161680GP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1032+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    767161680GP
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Raupapa
    767
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    68
  • Mana Ma te Mea
    100mW
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    767-161-R68P
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    15
  • Te maha o nga toka
    16
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Momo Aratau
    Bussed
  • Nga tono
767161683GPTR13
767161683GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC
Kaihanga: CTS Electronic Components
767161680G
767161680G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC