Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > 768163333GP
Tono Tono
Maori
3475835Ataata 768163333GPCTS Electronic Components
768163333GP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1032+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    768163333GP
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Raupapa
    768
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    33k
  • Mana Ma te Mea
    200mW
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    8
  • Te maha o nga toka
    16
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Momo Aratau
    Isolated
  • Nga tono
768163390GP
768163390GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
768163390G
768163390G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC