Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > LP050F35IDT
Tono Tono
Maori
LP050F35IDT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LP050F35IDT
  • Whakaahuatanga
    CRYSTAL 5.000000MHZ SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    MHz Crystal
  • Rahi / Rahi
    0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
  • Raupapa
    ATSSMLP
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    HC-49/US
  • Ētahi Ingoa
    LP500F35IDT
    LP500F35IDT-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Aratau Mahi
    Fundamental
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakanui i te kaha
    18pF
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±30ppm
  • Te Tautanga Mahinga
    ±50ppm
  • Rautanga
    5MHz
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    80 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US