Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC AC Wall Adapters > DPA120040-P7/R-SZ
Tono Tono
Maori
DPA120040-P7/R-SZ
  • Tau Wae
    DPA120040-P7/R-SZ
  • Whakaahuatanga
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    12VAC
  • Momotuhi - Whakauru
    120VAC
  • Rahi / Rahi
  • Raupapa
  • Whakamahia te Rohe
    North America
  • Mana (Watts)
    5W
  • Hononga Whakaputa
    Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
  • Ētahi Ingoa
    DPA120040P7/RSZ
  • Tae Mahi
  • Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Fixed Blade
  • Hononga Whakauru
    NEMA 1-15P
  • Puka
    Wall Mount
  • He pai
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12VAC 400mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    400mA