Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > VOF-550-48
Tono Tono
Maori
3391750Ataata VOF-550-48CUI, Inc.
VOF-550-48
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VOF-550-48
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 48V 150W/550W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    48V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
  • Raupapa
    VOF-550
  • Mana (Watts)
    150W (550W Forced Air)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Ko te Uara Utu Mii ana
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
  • He pai
    92%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 11.46A 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    11.46A
  • California Prop 65
    Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
  • Whakaaetanga
    CE, cURus, NEMKO
  • Nga tono
    ITE (Commercial)
VOF-6-24
VOF-6-24
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY SWITCHING 24V 6W
Kaihanga: CUI, Inc.
VOF-6-5
VOF-6-5
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY SWITCHING 5V 6W
Kaihanga: CUI, Inc.
VOF-50-5
VOF-50-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 33W
VOF-550-58
VOF-550-58
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 58V 150W/550W
VOF-45-5
VOF-45-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 45W