Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMAM-15S
Tono Tono
Maori
6903215Ataata DAMAM-15SCannon
DAMAM-15S
  • Tau Wae
    DAMAM-15S
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Tin Plated
  • Ētahi Ingoa
    DAMAM-15S-ND
    DAMAM15S
    IDAMAM15S
    IDAMAM15S-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
    Panel Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A