Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMAMY15SA101
Tono Tono
Maori
590689
DAMAMY15SA101
  • Tau Wae
    DAMAMY15SA101
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Ētahi Ingoa
    IDAMAMY15SA101
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A