Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMAMYT15SNM
Tono Tono
Maori
DAMAMYT15SNM
  • Tau Wae
    DAMAMYT15SNM
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Ētahi Ingoa
    IDAMAMYT15SNM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A