Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMMP15PFF225
Tono Tono
Maori
DAMMP15PFF225
  • Tau Wae
    DAMMP15PFF225
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Stainless Steel
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Lead free / RoHS Compliant
  • Feature Feature
    Board Side (4-40)
  • Ngā āhuatanga
    Mounting Brackets
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A