Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMY15SEA197
Tono Tono
Maori
DAMY15SEA197
  • Tau Wae
    DAMY15SEA197
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Raupapa
    D*M
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDAMY15SEA197
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A