Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DBMA44PM
Tono Tono
Maori
DBMA44PM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DBMA44PM
  • Whakaahuatanga
    DSUB 44 M CRIMP HD G50
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    Copper Alloy
  • Tuhinga
    22-28 AWG
  • Patohia nga huanga
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Aronga Whakatika
    Signal
  • Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai)
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Raupapa
    MIL-DTL-24308, D*MA
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Pitch - Hononga
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    44
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    DBMA44PM
  • Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahua nui
    44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Crimp
  • Whakaahuatanga
    DSUB 44 M CRIMP HD G50
  • Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga)
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Whakatauranga onamata
    7.5A