Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DBMME25SF
Tono Tono
Maori
DBMME25SF
  • Tau Wae
    DBMME25SF
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    3 (DB, B)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDBMME25SF
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    25
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Board Side (4-40)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A