Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub, D-Hapene Hononga - Mahinga > DCMAS37SF0
Tono Tono
Maori
79132
DCMAS37SF0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DCMAS37SF0
  • Whakaahuatanga
    DSUB 37 F
  • Tauira ECAD
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    4 (DC, C)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Whakaotihia te Putea i te Huka
  • Raupapa
    D*MA
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDCMAS37SF0
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    37
  • Tuhipoka
    Contacts Not Included
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Nga Takahanga Tae
    200
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Feature Feature
    Housing/Shell (M3)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Thermoplastic
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position