Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DCMMR37SH
Tono Tono
Maori
DCMMR37SH
  • Tau Wae
    DCMMR37SH
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A