Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DDMME50PR
Tono Tono
Maori
DDMME50PR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DDMME50PR
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    5 (DD, D)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    50
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Board Side (4-40)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A