Home > Hua > Te Whakatairanga, Te Whakanao Hua > Kaitatau, Poari Whakataunga > FPC040P080
Tono Tono
Maori
1172488Ataata FPC040P080Chip Quik, Inc.
FPC040P080
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FPC040P080
  • Whakaahuatanga
    FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT
  • Rahi / Rahi
    1.100" x 4.050" (27.94mm x 102.87mm)
  • Raupapa
    Proto-Advantage
  • Poari Poari Poari
    SMD to DIP
  • Pana
    0.016" (0.40mm)
  • Kua Tangohia te Paera
    FPC Connector
  • Tau o nga Tauranga
    80
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tuhinga
    FR4 Epoxy Glass
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Poari Poari
    0.062" (1.57mm) 1/16"