Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > ACDST-2004S-HF
Tono Tono
Maori
1739084Ataata ACDST-2004S-HFComchip Technology
ACDST-2004S-HF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ACDST-2004S-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1V @ 100mA
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    300V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-3
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q101
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    50ns
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -60°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Series Connection
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 240V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    225mA
ACDC9V-H
ACDC9V-H
Whakaahuatanga: ADAPTER AD/DC 9V 100MA HONG KONG