Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > ACZRT55C18-G
Tono Tono
Maori
3311533Ataata ACZRT55C18-GComchip Technology
ACZRT55C18-G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ACZRT55C18-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    18V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q101
  • Mana - Max
    350mW
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    45 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 18V 350mW Surface Mount SOT-23
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 12.6V