Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > ATV06B540J-HF
Tono Tono
Maori
3073147Ataata ATV06B540J-HFComchip Technology
ATV06B540J-HF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ATV06B540J-HF
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    54V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    60V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q101
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.89A