Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > CDBB1200LR-HF
Tono Tono
Maori
3573317Ataata CDBB1200LR-HFComchip Technology
CDBB1200LR-HF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CDBB1200LR-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    850mV @ 1A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -50°C ~ 175°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 200V 1A Surface Mount DO-214AA (SMB)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    500µA @ 200V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    1A
  • Capacitance @ Vr, F
    120pF @ 4V, 1MHz