Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > CDBB3100-HF
Tono Tono
Maori
2880558Ataata CDBB3100-HFComchip Technology
CDBB3100-HF
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CDBB3100-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    810mV @ 3A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -40°C ~ 70°C
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    500µA @ 100V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    3A
  • Capacitance @ Vr, F
    250pF @ 4V, 1MHz