Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > CDBDSC5650-G
Tono Tono
Maori
CDBDSC5650-G
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CDBDSC5650-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.7V @ 5A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    650V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D-PAK (TO-252)
  • Tere
    No Recovery Time > 500mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    0ns
  • Paa / Case
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
  • Momo Tono
    Silicon Carbide Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Silicon Carbide Schottky 650V 21.5A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100µA @ 650V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    21.5A (DC)
  • Capacitance @ Vr, F
    424pF @ 0V, 1MHz