Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > CDBM1100-G
Tono Tono
Maori
4594585Ataata CDBM1100-GComchip
CDBM1100-G
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CDBM1100-G
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    850mV @ 1A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Mini SMA/SOD-123
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    SOD-123T
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -50°C ~ 150°C