Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > CDBV3-70-G
Tono Tono
Maori
2813784Ataata CDBV3-70-GComchip Technology
CDBV3-70-G
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    CDBV3-70-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1V @ 15mA
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    70V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-323
  • Tere
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    2ns
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-70, SOT-323
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    125°C (Max)
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 50V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    70mA (DC)
  • Capacitance @ Vr, F
    5pF @ 0V, 1MHz