Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRER10VB-HF
Tono Tono
Maori
CZRER10VB-HF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CZRER10VB-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 10V 150MW 0503
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    10V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0503/SOD-723F
  • Raupapa
  • Mana - Max
    150mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0503 (1308 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    15 Ohms