Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRER52C2V7
Tono Tono
Maori
835569Ataata CZRER52C2V7Comchip Technology
CZRER52C2V7
  • Tau Wae
    CZRER52C2V7
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    2.7V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0503 (1308 Metric)
  • Raupapa
  • Mana - Max
    150mW
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    0503 (1308 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tae (Max) (Zzt)
    83 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 2.7V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    75µA @ 1V