Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRFR30VB-HF
Tono Tono
Maori
1163361Ataata CZRFR30VB-HFComchip Technology
CZRFR30VB-HF
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    CZRFR30VB-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 30V 200MW 1005
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    30V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1005/SOD-323F
  • Raupapa
  • Mana - Max
    200mW
  • Paa / Case
    1005 (2512 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tae (Max) (Zzt)
    78 Ohms