Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRSC55C2V2-G
Tono Tono
Maori
CZRSC55C2V2-G
  • Tau Wae
    CZRSC55C2V2-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 2.2V 500MW 0805
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    2.2V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.5V @ 200mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Raupapa
  • Mana - Max
    500mW
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae (Max) (Zzt)
    85 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 2.2V 500mW ±5% Surface Mount 0805
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    75µA @ 5.2V