Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRU10VB-HF
Tono Tono
Maori
CZRU10VB-HF
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    CZRU10VB-HF
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 10V 150MW 0603
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    10V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603/SOD-523F
  • Raupapa
  • Mana - Max
    150mW
  • Paa / Case
    2-SMD, No Lead
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tae (Max) (Zzt)
    15 Ohms