Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > SR10150-G
Tono Tono
Maori
SR10150-G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SR10150-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE SCHOTTKY 150V 10A ITO220AB
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    950mV @ 5A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    150V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ITO-220AB
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 150°C