Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > CT6EN105
Tono Tono
Maori
2973338Ataata CT6EN105Copal Electronics
CT6EN105
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CT6EN105
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
  • Raupapa
    CT6
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    1 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    CT-6EN 1M OHM (105)
    CT-6EN105
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment