Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > CT6EV100
Tono Tono
Maori
3099639Ataata CT6EV100Copal Electronics
CT6EV100
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    CT6EV100
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    CT-6EV 10 OHM (100)
    CT-6EV100
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment