Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > CT94EX102
Tono Tono
Maori
1137030Ataata CT94EX102Copal Electronics
CT94EX102
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CT94EX102
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
  • Raupapa
    CT94
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    CT-94EX 1K OHM (102)
    CT-94EX102
  • Tuhinga o mua
    18
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment