Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > CT94EY204
Tono Tono
Maori
2457180Ataata CT94EY204Copal Electronics
CT94EY204
  • Tau Wae
    CT94EY204
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
  • Tuhinga
    200 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    CT-94EY 200K OHM (204)
    CT-94EY204
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment