Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > F251RF-12LLB
Tono Tono
Maori
6365137Ataata F251RF-12LLBCopal Electronics
F251RF-12LLB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    F251RF-12LLB
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    10.00mm
  • Taumaha
    0.015 lb (6.8g)
  • Waahi Ngaohiko
    10.2 ~ 13.8VDC
  • Putanga - Kua tohua
    12VDC
  • Whakamutunga
    3 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    0.080 in H2O (19.9 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 25mm L x 25mm H
  • Raupapa
    F251RF
  • RPM
    6500 RPM
  • Mana (Watts)
    360mW
  • Ētahi Ingoa
    F251RF12LLB
  • Tae Mahi
    14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
  • Poaka
    11.0 dB(A)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Tae
    Acrylic Butadiene Styrene (ABS), Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Tuhinga - Tae
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Life @ Temp.
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
    Speed Sensor (Tach)
  • Momo Pene
    Tubeaxial
  • Whakatauranga onamata
    0.030A