Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > FT63EX100
Tono Tono
Maori
1018234Ataata FT63EX100Copal Electronics
FT63EX100
  • Tau Wae
    FT63EX100
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±150ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    FT-63EX 10 OHM (100)
    FT-63EX100
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment