Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > SM4ETA203
Tono Tono
Maori
2627535Ataata SM4ETA203Copal Electronics
SM4ETA203
  • Tau Wae
    SM4ETA203
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    J Lead
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
  • Raupapa
    SM4
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    20 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    SM4ETA203CT
  • Tuhinga o mua
    12
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment