Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST32EB502
Tono Tono
Maori
ST32EB502
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ST32EB502
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 5K OHM 0.125W GW TOP ADJ
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
  • Raupapa
    ST-32
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    5 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Bulk
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment