Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST32EG502
Tono Tono
Maori
ST32EG502
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    ST32EG502
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 5KOHM 0.125W J LEAD SIDE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    J Lead
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Tuhinga
    5 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Bulk
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment