Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST32ETH501
Tono Tono
Maori
ST32ETH501
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    ST32ETH501
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 500 OHM 0.125W GW SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    ST-32ETH 500 OHM (52)
    ST-32ETH501
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment