Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST42EB501
Tono Tono
Maori
ST42EB501
  • Tau Wae
    ST42EB501
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
  • Raupapa
    ST42
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment