Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST42EC202
Tono Tono
Maori
ST42EC202
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ST42EC202
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
  • Raupapa
    ST42
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    2 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    ST-42EC202
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment