Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST42ETH501
Tono Tono
Maori
ST42ETH501
  • Tau Wae
    ST42ETH501
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    ST-42ETH 500 OHM (501)
    ST-42ETH501
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment